بسم الله الرحمن الرحیم

ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ
ن، سوگند به قلم و آنچه مى نویسند.

 

پایگاه خبری تحلیلی صدای غرب با هدف اطلاع رسانی شفاف ، سریع و عادلانه ایران و جهان با محوریت غرب استان تهران با روحیه نقد پذیری مشکلات را مطرح کرده و راهکار های لازم برای ارتقاء و برطرف کردن این مشکلات ارائه نماید.

این پایگاه خبری تلاش خواهد کرد رسالت اطلاع رسانی خود را با اتکا به خداوند باریتعالی و با بهره مندی از نیروی انسانی بومی متعهد، مجرب و توانمند در عرصه رسانه‌ای منطقه به شایستگی انجام دهد.

جلب اعتماد مخاطبان اعم از مردم و مراجع خبری روح کلی حاکم بر پایگاه خبری است و مواردی همچون اطمینان یافتن از صحت خبر، تکیه بر منابع موثق خبری، پاسخگویی و احترام به سلیقه مخاطبان مختلف از ارکان این اعتمادسازی است.

این پایگاه خبری نقد منصفانه را از وظایف ذاتی رسانه‌ها می‌داند. روش کلی نقد در این پایگاه خبری «نقد منصفانه» به معنی ایجاد فرصت برابر برای همگان در بیان نکات مثبت و منفی یک موضوع به همراه ارائه راهکارها از منظری علمی است که با هدف آگاهی و اصلاح امور صورت می‌گیرد.

در صورت انتشار انتقاد، اخذ و انتشار توضیحات طرف مورد انتقاد را نیز وظیفه خود می‌داند. صداقت تنها شعار دست اندرکاران این پایگاه خبری و اطلاع رسانی می باشد و تمامی قوانین حقوقی حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین موضوعه ناظر بر مطبوعات و فضای مجازی در یکایک خبرها لحاظ می گردد.

پایگاه خبری  صدای غرب عضو هیچ گروه ؛ حزب و جناح سیاسی نبوده و به صورت فراجناح و به صورت کاملا مستقل در امر اطلاع رسانی انجام وظیفه خواهد کرد و بی شک تمام کسانی که می توانند در پی این هدف ما را یاری کنند ما را برای نیل به این هدف تنها نخواهند گذاشت.

 

و من الله توفیق

Print Friendly, PDF & Email