دهیار روستای اورین گفت: در راستای ارتقا سلامت جسمی و روحی ساکنین روستای اورین، پروژه نصب ست‌های ورزشی در این روستا اجرایی شد.

مرتضی یوسف‌زاده دهیار روستای اورین با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار در این روستا، اظهار داشت: عملیات نصب ست لوازم ورزشی در پیاده‌روهای بوستان‌ها و خیابان‌های روستای اورین درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات این اقدام در سطح روستای اورین، تبیین کرد: در خیابا‌ن شهید ححجی و  خیابان جهاد و همچنین در بوستان شهید تاجیک و بوستان ایثار کوی معلم ست‌های ورزشی برای استفاده عموم نصب شده است.

یوسف‌زاده همچنین در رابطه با شرایط نصب ست‌های ورزشی در روستای اورین، عنوان داشت: برای اجرای این پروژه در روستای اورین باتوجه به تعداد ست‌های ورزشی اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی با بیان اهداف دهیاری اورین از اجرای این پروژه در سطح روستا، تشریح کرد: بدون تردید ایجاد انگیزه و ترغیب اهالی به تندرستی و سلامت جسم از جمله وظایف و اهداف مدیریت دهیاری بوده و این مهم با تجهیز پارک‌ها و عرصه‌های فضای سبز به وسائل ورزشی تا حد بالایی قابل دستیابی می باشد.
دهیار روستای اورین باتاکید بر توجه دهیاری نسبت به سلامت روستاییان، گفت: پروژه نصب ست‌های ورزشی در معابر و بوستان‌های اورین در راستای ارتقاء سلامت جسم و روان اهالی این روستا انجام شده است.
وی درپایان باتوجه به اینکه هزینه خرید و نصب ست‌های ورزشی از محل اعتبارات دهیاری اورین بوده است، افزود: نگهداری درست این ست‌های ورزشی سبب ترغیب این مجموعه برای انجام پروژه‌های دیگر می شود و به همین دلیل از اهالی خواستار استفاده صحیح از این وسائل که برای خودشان می باشد، هستم.
انتهای پیام/
Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :