فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با افتتاح فاز نخست پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راهی آدران، بار ترافیکی جنوب غرب استان تهران کاهش چشمگیری خواهد داشت.

بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت توجه به افزایش سرانه‌های بهداشتی و درمانی در شهرستان بهارستان، بیان داشت: راه اندازی ۱۴ مرکز و پایگاه بهداشتی در بهارستان ثمره تلاش مسئولان بهارستانی می باشد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت ساخت و تجهیز ۱۴ مرکز و پایگاه بهداشتی و درمانی در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: احداث و اجرای این پروژه‌ها بیانگر توجه ویژه به ارتقاء سرانه‌های بهداشتی و درمانی این شهرستان در سال ۹۶ می باشد.

سلیمان‌پور همچنین به موضوع سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ اشاره کرد و عنوان داشت: در سال اقتصاد مقاومتی در حدود دویست و بیست و چهار میلیارد ریال تسهیلات مالی به واحدهای صنعتی شهرستان بهارستان پرداخت شده است، که گامی بزرگ در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

وی با بیان این امر که ۳۳۰ میلیارد ریال اعتبار به عمران و آبادانی ۴ روستای شهرستان بهارستان اختصاص داده شده است، تشریح کرد: در سال جاری علاوه بر بودجه اختصاص داده شده به عمران و آبادانی این چهار روستا، ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار در بخش آب و فاضلاب روستایی اختصاص داده و هزینه شد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به تخصیص هزار و دیویست میلیارد ریال اعتبار برای پروژه زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح سه راهی آدران، افزود: فاز نخست این طرح اردیبهشت سال آینده به بهره برداری خواهد رسید و بدون تردید تاثیر بسیار زیادی در کاهش بار ترافیک جنوب غرب استان تهران به ویژه شهرستان بهارستان و شهرگلستان خواهد داشت، که حاصل صبر شهروندان و تلاش مسئولان بهارستانی می باشد.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :