امام جمعه گلستان گفت:سپاه حافظ انقلاب و استوانه نظام اسلامی است.

حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گلستان در جمع نمازگزاران عبادی و سیاسی با اشاره به اقدام خصمانه ترامپ در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: حرکت احمقانه ترامپ شیطان مجسم که سپاه همیشه مقتدر و سرافراز را سازمان تروریستی اعلام نموده را محکوم می‌کنیم چرا که سپاه حافظ انقلاب و استوانه این نظام می‌باشد.

وی در ادامه افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مقدس، برکات و رویش‌های مهم این نظام می‌باشد.

نورپور با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان ۸ سال دفاع مقدس جانفشانی کرد و اجازه نداد دشمن ذره‌ای به خاک مقدس کشور تجاوز کند گفت: داعش به دست سپاه پاسداران نابود شد و به همین دلیل دشمنان از این نهاد مقدس کینه به دل دارند و باید هم ناراحت باشند چرا که داعش رشد یافته اسرائیل و آمریکا بوده است.

امام جمعه گلستان خطاب به سران غرب نیز بیان داشت: این را بدانید که شما تروریست هستید که از غده چرکین و سرطانی اسرائیل حمایت می‌کنید و موجب کشتار هزاران انسان در اقصی نقاط جهان شدید.

وی با اشاره به اینکه حرکت مذبوحانه ترامپ باعث تقویت این نهاد مقدس در کشور شده است بیان داشت: امروز همه ملت اعم از مسؤولین و مردم با پوشیدن لباس سبز سپاه خود را با افتخار عضوی از این نهاد می‌دانند و ما از این اقدامات بی شرمانه دشمنان هیچ هراسی نداریم و با اقتدار کامل در مقابل اینگونه شیطنت‌های غرب حضور سپاهیان را موجب عزت و افتخار کشور خود می‌دانیم.

امام جمعه شهر گلستان همچنین در ادامه با اشاره به حضور مدیریت ستاد بحران شهرستان بهارستان در بارندگی‌های اخیر نیز گفت: در ایام تعطیلات نوروزی که شاهد بارندگی‌های زیادی بودیم عوامل شهرداری‌های گلستان و صالحیه و کلیه بسیجیان در ایام تعطیلات پا در رکاب بوده و تلاش‌های زیادی داشتند و قدردانی می‌کنیم.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :