دادستان عمومی و انقلاب شهریار از صدور دستوری جهت پلمب دفاتر مشاوران املاک غیرمجاز خبر داد و گفت: این دفاتر نه تنها غیرمجاز هستند بلکه مردم را فریب نیز می‌دهند.

حمید عسگری پور دادستان عمومی و انقلاب شهریار اظهار داشت: در خصوص چند واحد صنفی ورود پیدا کردیم و گشت مشترک را راه اندازی کردیم که با تعزیرات و اداره صنعت، معدن و تجارت انجام شد و از رستوران ها، تالار‌ها و مراکز تهیه و توزیع ملزومات اساسی بازدید کردند.

وی افزود: در خصوص توزیع گوشت نیز ورود پیدا کردیم و نیروی انتظامی را مکلف کردیم تا مراکز بزرگ توزیع گوشت را مورد بازرسی قرار دهند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار بیان کرد: در شهرستان شهریار به لحاظ باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی که وجود دارد جاذبه‌ای ایجاد می‌شود که مردم برای خریداری این باغ‌ها اقدام کنند و تصورشان این است که می‌توانند که در این اراضی ویلا بسازند و معمولا در اینجا اغفال می‌شوند.

عسگری پور گفت: ما تقاضا داریم که مردم به تبلیغات غیرمجازی که انجام می‌شود توجه نکنند، چرا که قطعه بندی و خرد کردن اراضی کشاورزی و باغی مطابق قانون ممنوع است و این افراد فریب سودجویان را می‌خورند و در این خصوص دستور دادیم تا کلیه دفاتر مشاوران املاک غیرمجاز پلمب شود و پرونده‌های زیادی در دادسرا در دست بررسی است.

وی افزود: این دفاتر نه تنها غیرمجاز هستند بلکه مردم را فریب نیز می‌دهند و به این امید که مردم می‌توانند ملک در اراضی کشاورزی و باغی بسازند این اراضی را به آن‌ها می‌فروشند و در ادامه مشکل ایجاد می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار با بیان اینکه دستورات لازم در خصوص پلمب دفاتر مشاوران املاک غیرمجاز صادر شده است، تصریح کرد: قطعا تمامی این دفاتر پلمب و با آن‌ها برخورد خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :