امام جمعه بخش گلستان گفت: شهرستان بهارستان دارای جمعیت زیادی بوده و همین امر لزوم توجه استاندار تهران به این شهرستان را تشدید می نماید.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با بیان اینکه جنایات آل سعود از یهود هم بیشتر است، بیان داشت: قبله آل یعود مکه نمی باشد بلکه قبله آن‌ها آمریکا است و عمده جنایاتی که امروز صورت می گیرد یکی از عقبه‌هایش سعودیان می باشند.

وی با اشاره به فتنه سال ۸۸ و توطئه دشمنان، تبیین کرد: زیاده‌خواهی عده‌ای و حضور دشمنان و منافقان در عاشورای حسینی آن سال باعث توهین به مقدسات و اعتقادات مردم گردید که مردم با حضور خود در صحنه در نهم دی ماه سال ۸۸ آتش فتنه را خواباند و ملت ایران از سواستفاده دشمنان جلوگیری کردند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور باتاکید بر اینکه از باید از حواث تلخ گذشته عبرت گرفت، اذعان داشت: مسئولین و مردم می بایست علی‌رغم وجود اختلاف سلیقه ، اتحاد و برادری خود را در برابر دشمنان حفظ نمایند و هوشیاری و بصیرت خود را تقویت کنند، چراکه دشمن برای سال ۹۸ هم همانند دیگر روزها برنامه دارد.

وی در رابطه با مصاحبه استاندار تهران و اشاره‌اش به جمعیت شهرستان بهارستان، گفت: تقاضای مردم شهرستان از استاندار این است که به مشکلات بهارستان توجه داشته باشد، چراکه این منطقه جمعیت بسیار بالایی دارد و نیاز مبرم به رسیدگی به مشکلات این شهرستان احساس می شود.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به عدم وجود حوزه علمیه در شهرستان بهارستان، خاطرنشان کرد: همانگونه که وجود نمایندگی ارگان‌ها و نهادهای مختلف در شهرستان ضروری است، وجود حوزه علمیه نیز در این شهرستان جزو الزامات می باشد.

انتهای پیام/ ع

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :