صبح امروز عکسی از عدم کارایی ساختمان اداره اوقاف بهارستان در فضای مجازی منتشر شد که واکنش صریح این اداره برانگیخت.

حجت الاسلام پیران در مصاحبه با صدای غرب ضمن تقبیح خواندن این گونه اخبار و گزارشات گفت: ما ۳۰ هزار واحد ملکی اعم مسکونی ، تجاری، اداری و … تحت نظر دادیم که یک اداره با این حجم پرونده در یک فضایی ۲ طبقه با این حجم ارباب رجوع بسیار محدود است.

وی افزود: غیر از ارباب رجوعانی که کار اوقافی دارند، افرادی هستند که به قصد دریافت کمک از سوی بهزیستی، خیریه هاو کمیته امداد به ما معرفی می شوند و به ما مراجعه می کنند.

 

پیران،اوقاف،کانال،بهارستان،نسیم شهر،گلستان،صدای غرب

پیران یادآور شد: در سطح شهرستان بهارستان ما ۱۸۰ مسجد داریم که هر مسجد ۵ نفر هیئت امنا دارند مضاف بر اینکه بیش از هزار و ۵۰۰ هیئت مذهبی داریم که همگی به نوعی با ما در ارتباط هستند و از ما کمک و مساعدت دریافت می کند.

وی در رابطه با عکس منتشر شده در فضای مجازی گفت: این عکس در ساعت ۴ بعدازظهر از اداره ما گرفته شده و آن زمان محدوده اداره ما خلوت است اگر اصحاب رسانه می خواهند گزارش واقعی تهیه کنند ساعت ۸ صبح بیایند نه ۴ بعد ازظهر که اداره ما تعطیل است.

پیران خاطر نشان کرد: ما به ۲۵ نفر کارمند نیازمندیم ولی در حال حاضر ۱۳ نفر کارمند بیشتر نداریم و دولت اجازه استخدام نمی دهد و کارمندان ما دارند به صورت جهادی امور اداره را انجام می دهند.

وی در پایان از رسانه ها خواست تا امین بوده و در نشر اخبار اصل انصاف و امانت داری را رعایت کنند.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :