پایگاه مقاومت بسیج «شهید تربتی» هم‌زمان با یوم الله ۱۳ آبان در گلستان افتتاح شد.

پیش از ظهر یکشنبه و هم زمان با یوم الله ۱۳ آبان پایگاه مقاومت بسیج «شهید تربتی»در گلستان با حضور سرهنگ سلیمانی، فرمانده سپاه بهارستان، شهردار، اعضای شورای شهر و مادر شهید تربتی مورد افتتاح قرار گرفت.

سرهنگ سلیمانی، فرمانده سپاه بهارستان در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: این پایگاه به نام «شهید تربتی» نام گذاری شده است و همه می دانیم که در این محله مشکلاتی را در حوزه اسیب های اجتماعی داشتیم و با وجود اینکه در این محله زیرساخت ها لازم فراهم نبود مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده بود.

سلیمانی افزود: براساس بررسی های صورت گرفته توسط شورای شهر و شهرداری، این منطقه در حوزه امنیتی و فرهنگی نیاز به اقداماتی داشت و نتیجه این شد که مجموعه پایگاه بسیج در ۲ واحد که شامل پایگاه بسیج خواهران و پایگاه «شهید تربتی» است در این مکان افتتاح شد.

وی گفت: با افتتاح این پایگاه بسیج در صدد هستیم در حوزه امنیتی کمک شود و با هر گونه ایجاد مزاحمت برای مردم به طور جدی برخورد شود و در این راستا اراذل و مزاحمین مردم باید بدانند که هیچ حیاط خلوتی برای آنان باقی نمی ماند و با شدت این مجموعه ماموریت دارند که امنیت را برای مردم این منطقه به ارمغان بیاورند چرا که بزرگترین افتخا ر ما خدمت به مردم است و در این منطقه حوزه های امنیتی و اجتماعی و خدمات رسانی کلید حل مشکلات محسوب می شود.

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :