رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: بنای اجرای امور در شورای اسلامی شهرگلستان اتحاد و همدلی است که این موضوع بعد از انتخابات هیئت رئیسه جدید نیز حفظ شده است.

 

علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در گفتگو با خبرنگار صدای غرب  باتاکید براینکه دور پنجم شورای اسلامی گلستان دوره طلایی این شورا خواهد بود، گفت: در داخل شورا تمامی تلاش خود را برای دست یابی به این مهم به کار گرفته‌ایم که بدون شک با همراهی شهروندان این تلاش‌ها به نتیجه خواهد رسید.

وی در ادامه به مجموعه فعالیت‌های شورای اسلامی شهرگلستان در طول یک سال گذشته اشاره کرد و عنوان داشت: اجرای تمامی امور با حفظ اتحاد و همدلی جزو نقاط قوت شورای اسلامی شهر می باشد که تمامی اعضا به این امر معتقد و پایبند می باشند.

حسنی با اشاره به آثار مخرب تفرقه و اختلاف در بین اعضای شورای اسلامی شهر، تصریح کرد: بدون شک وجود اختلاف سلیقه و عقیده در انجام و برنامه‌ریزی بعضی کارها امری طبیعی به شمار می رود، اما از بین رفتن اتحاد و ایجاد تفرقه در این موارد بدون شک باعث بروز مشکلاتی می شود که تا به امروز در شورای اسلامی شهرگلستان دیده نشده است.

وی همچنین با بیان اینکه ایجاد چالش در داخل شورا، در نهایت به ضرر شهروندان و شهر تمام می شود، اذعان داشت: بنای عملکرد و حرکت شورای اسلامی شهرگلستان داشتن اتحاد و انسجام درونی و حفظ این اتحاد در هر شرایطی می باشد.

 

علی حسنی،شورای گلستان،بهارستان،گلستان،شورا،شهر گلستان،رئیس شورا،حسنی،صدای غرب

 

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در خصوص انتخابش با شش رأی موافق به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر، تشریح کرد: در انتخابات اخیر هیئت رئیسه شورا، انتخاب بنده با ۶ رأی مثبت و ۳ رأی منفی صورت گرفت که خوشبختانه آن سه عضو دیگر نیز بعد از پایان پروسه انتخابات با مجموعه شورای اسلامی گلستان همانند گذشته، همراه و همدل می باشند.

وی درپایان باتوجه به وظایف مسئولان و مردم در ماه محرم، افزود:: شهرداری و شورای اسلامی شهرگلستان در حد توان خود شهر را برای مراسم‌های عزاداری و سوگواری شهروندان فراهم کرده‌اند و انتظار می رود که شهروندان نیز با رعایت برخی نکات بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران به عزاداری در این ماه بپردازند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :