رئیس بیمارستان امام حسین(ع) گفت: حوادث و سوانح ناشی از بیماری‌های قلبی مهم‌ترین عامل تهدید کننده‌ی زندگی مردم بهارستان است.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای غرب،ناصر عباسی رئیس بیمارستان امام حسین(ع) در نشست خبری اصحاب رسانه این شهرستان ضمن تسلیت ماه محرم، گفت: در جایی که خبرنگاران پویا و پیگیر مطالبات مردم باشند باعث می‌شود که مسوولین هم پیگیر مشکلات مردم باشند.

عباسی گفت: این بیمارستان نسبت به ظرفیت فیزیکی که دارد بیشتر از حد خود خدمات می‌دهد که البته در حال اضافه کردن ظرفیت فیزیکی بیمارستان هم هستیم.

وی ادامه داد: در شهرستان پرجمعیت بهارستان به ۹۰۰ تخت نیاز داریم و در بیمارستان امام حسین(ع) ۱۲۰ تخت در حال خدمت‌رسانی می‌باشد.

رئیس بیمارستان امام حسین (ع) گفت: برخی از کمبود‌های موجود در بیمارستان کمبود متخصص می‌باشد که البته رایزنی‌ها با وزیر بهداشت و درمان شده است و قرار است سهمیه  در سال آینده به ما تخصیص بدهد.

وی افزود:بخش عظیمی از کمبودها تاکنون رفع شده است.

عباسی تصریح کرد: هر بیمارستانی در هر کجای کشور که بخواهد پیشرفت کند نیازمند کمک خیرین می‌باشد و نمی‌توان  با بودجه‌های دولتی که اختصاص داده شده است با سرعت بالا حرکت کرد.

 رئیس بیمارستان امام حسین(ع) در خصوص آمار پذیرش بیمارستان گفت: روزانه بالای ۳هزار نفر در بیمارستان امام حسین (ع) پذیرش داریم.

وی ادامه داد: در چهار ماه نخست مجموع پذیریش سرپایی ما ۹۴ هزار نفر بوده است.

عباسی گفت: بیماری‌های قلبی مهم‌ترین عامل تهدید کننده‌ی زندگی و شایع در بین مردم بهارستان می‌باشد.

رئیس بیمارستان امام حسین (ع) ادامه داد: باید ورزش و رژیم‌های غذایی سالم فرهنگ در بین مردم بهارستان فرهنگ سازی شود تا از به وجود آمدن مشکلات و بیماری‌ها جلوگیری کند.

عباسی در پایان تصریح کرد: مشکلات رفتاری خانوادگی و غیر خانوادگی یا وجود ارازل و اوباش جزء مشکلات این منطقه به حساب می‌آید که برخی اوقات در بیمارستان شاهد این‌گونه رفتارها می‌باشیم که برخی اوقات دردسر ساز می‌شود.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :