نوروزی گفت:حرف ما سر این است که چرا کسی که وزیر است باید شرکت داشته باشد؟ مشکل ما این است که تا حرفی از دفاع از انقلاب می زنیم یک عده می گویند که تهمت زدید، این گرانی ارز و دلار و بهم ریختگی بازار اگر برای دولت نیست پس برای بنده هست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای غرب ، حسن نوروزی نماینده مردم بهارستان و رباط کریم به خبرنگار صدای غرب در مورد اعتراض به نحوه سوالات در جلسه استیضاح وزیر کار گفت: من دقیقا نمی دانم به کدامین سوال اعتراض شده، من در مورد شرکت فرزند ایشان سوال کردم و خود آقای ربیعی در پایان سخنانش اعتراف کرد که حالا اگر پسر من شرکت داشته باشد چه ایرادی دارد؟

 

حسن نوروزی،نماینده مجلس رباط کریم و بهارستان،بهارستان،رباط کریم،پرند،نسیم شهر،گلستان،صدای غرب،استان تهران

 

وی با بیان اینکه یک سوم اقتصاد ایران و تمام ارز ایران از فروش پتروشیمی در اختیار این وزارت خانه است، افزود: وزارت خانه ای که حزبی روی کار است و بخشی از پول آن به سمت خانه کارگر و روزنامه کار و کارگر می رود و بخشی به سمت افراد فامیل و دوستان و… این مشکلات برای کیست ؟ برای من است؟

نوروزی یادآوری کرد: خودشان اعتراف کرده اند که اگر یک شرکت داشتیم چه ایرادی دارد؟ وقتی دولت احمدی نژاد ما را از کار برکنار کرد ما یک شرکت زدیم چه اشکالی دارد؟

وی تصریح داشت: حرف ما سر این است که چرا کسی که وزیر است باید شرکت داشته باشد؟ مشکل ما این است که تا حرفی از دفاع از انقلاب می زنیم یک عده می گویند که تهمت زدید، این گرانی ارز و دلار و بهم ریختگی بازار اگر برای دولت نیست پس برای بنده هست؟

Print Friendly, PDF & Email

این خبر را به اشتراک بگذارید :